به روز ترین فریم های عینک برای اپتومتری چشم

درباره ما

ارائــه خـــدمـات با پیشـــرفته ترین تجهیزات پزشــکی

مرکز اپتومتری آیت اللهی از سال ۱۳۹۷ در محیطی زیبا و مدرن در تهران خیابان مطهری آغاز به فعالیت نمود . این مرکز با بهره مندی از تجهیزات نوین معاینه ، تشخیص و تصویر برداری چشم در تلاش است در کنار معاینات روتین اپتومتری ، در زمینه های مختلف موارد زیر می خدماتی متفاوت ارائه نماید . این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

  • تجویز و ارائه انواع عینک از قبیل عینک های تدریجی، دودید، تخصصی، ورزشی و …
  • تجویز و فیت انواع لنز های تماسی طبی و طبی- رنگی
  • تجویز و فیت انواع لنز های تماسی درمانی در بیماری های قرنیه مانند قوز قرنیه. این لنزهای شامل انواع لنز از فبیل سافت تخصصی، GP، اسکلرال، مینی اسکلرال، بلک پوپیل و … می باشد.

معاینات تخصصی کودکان در مرکز اپتومتری آیت اللهی

انجام درمان های رایج تنبلی چشم در تهران در کنار ارائه روش های نوین درمان این بیماری از قبیل دستگاه کمتراپی و استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری. انجام معاینات دوره ای کودکان نزدیک بین و ارائه روش های مختلف جلوگیری از پیشرفت نزدیک بینی از جمله ارائه عینک اختصاصی، لنزهای تماسی و قطره های موثر در این روش مشاوره، تجویز و ارائه طیف وسیعی از تجهیزات کمک بینایی به افراد کم بینا  که می تواند کیفیت بینایی این افراد را تا حد زیادی بهبود بخشد .

انجام تصویربرداری های مختلف چشم شامل توپوگرافی قرنیه، فوندوس کمرا از شبکیه، A&B scan چشم و PAM لابراتوار عینک سازی این مرکز مجهز به یکی از مدرن ترین دستگاه های تراش عدسی بوده که امکان ساخت بسیار دقیق انواع عینک را در کمترین زمان ممکن و به صورت فوری میسر میسازد .

وقت ملاقات
×